Dámská pyžama z viskózy

Viskóza je přírodní materiál, který je často vyhledávaný milovníky bavlněného oblečení, i když se o bavlnu nejedná, jen jí na omak připomíná. Jedná se o jakousi alternativu prádla ze saténu – velice oblíbená je kombinace s krajkou, tylem, anebo výšivkou.  Jemně splývavá, chladivá tkanina s elastickými vlastnostmi je ideální na spaní.

Pyžama z viskózy jsou střiženy tak, že působí veskrze luxusním a elegantním dojmem.  Jsou to viskózová pyžama zdobená romantickou krajkou a podobným materiálem. Délka nohavic i rukávů může být různá. Tyto požadavky splňuje značka Donna a DKaren.

modern bedroom

 

Najdou se také pyžama v ležérně elegantním stylu, který připomíná klasická bavlněná pyžama s líbivými vzory, potisky, nápisy a obrázky. Nachází se pod značkou DKaren, Donna.

Interior of a large modern bedroom with a fireplace and ceiling fan. Horizontal format.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K pyžamům z viskózy se báječně hodí také župany z viskózy. Doporučujeme kombinovat komplety ze stejné značky, jelikož se může materiálové složení (např. viskóza s přídavkem elastanu) i styl krajky mírně odlišovat. Župany z viskózy Kalimo prezentují tyto modely: